Oferta

Serwis komputerowy

Serwis i Wsparcie Techniczne

Od momentu rozpoczęcia działalności stawiamy na jakość wykonywanych usług serwisowych. Kilkanaście lat doświadczeń wspartych szkoleniami, odpowiednim sprzętem oraz nowoczesnym oprogramowaniem, pozwala zapewnić naszym Klientom najwyższy standard obsługi. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych serwisantów jesteśmy w stanie szybko i trafnie wskazać przyczynę sygnalizowanego przez Klienta problemu. Pozwala to obniżyć Państwa koszty oraz do minimum ograniczyć czas potrzebny na usunięcie usterki.
Zapewniamy bezpieczeństwo oraz absolutną poufność danych gromadzonych przez Państwa w serwisowanych przez nas systemach informatycznych. Zachowanie wypracowanych przez nas i sprawdzonych w praktyce procedur serwisowych oraz archiwizacyjnych, pozwala nam zagwarantować pełną ochronę Państwa zasobów.
Z usług naszej firmy korzystają regularnie użytkownicy indywidualni, firmy i instytucje. Stosowane w codziennej pracy serwisu oprogramowanie do zdalnego wsparcia przez Internet sprawia, że problemy programowe, konfiguracyjne, czy systemowe, mogą być rozwiązywane błyskawicznie, w czasie sesji zdalnego pulpitu.
Kluczowym elementem naszej polityki biznesowej są opłaty pobierane od usługi a nie od czasu poświęconego Klientowi.
Świadczone przez nas usługi to m.in:

  • Naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów związana zarówno z problemami systemowymi jak i uszkodzeniami fizycznymi poszczególnych podzespołów
  • Odzyskiwanie danych
  • Wymiana poszczególnych podzespołów komputera (dysk, karta graficzna itp.)
  • Konfiguracja i instalacja systemów operacyjnych (Windows, Linux, OS) instalacja peryferii
  • Usuwanie wirusów komputerowych,
  • Konfiguracja zabezpieczeń sieciowych
  • Naprawa usług sieciowych i stanów serwera

Klientom, którzy zdecydują się skorzystać z usług naszego pogotowia komputerowego zapewniamy bezpłatną diagnostykę. Jednak w przypadku rezygnacji z wykonania naprawy pobieramy opłatę zgodnie z cennikiem.
KONTAKT: 46 855 68 27, 606 681 227

Kontakt

Pracujemy Pon-Pt w godz. 09:00 – 17:00

contact 96-300 Żyrardów, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 16/3
+48 46 855 68 27
+48 606 681 227
mail e-mail: admin@info-net.pl
NIP 838-17-03-865
© 2001-2021 INFO-NET